Zincovit C 60 Tablets

1,045 ден

Возрасни и деца над 14 години може да земаат до три таблетки за џвакање во ограничен период (24 часа). Да не се надминува препорачаната дневна доза, освен ако не е поинаку советувано од соодветно квалификувано лице.

Не содржи глутен, пченица, соја и млечни состојки. Не содржи вештачки бои и конзерванси. Погодни за вегетаријанци

Нема на лагер

mk_MK