Weleda шампон и гел за туширање од лимон 150 ml

495 ден

Употреба: Нанесете мало количество шампон на мокра коса и кожа и нежно масирајте, потоа исплакнете со вода.

3 на лагер

SKU: VLDA-3 Ктегорија:
mk_MK