Weleda масло за масажа на бебешко стомаче 50ml

910 ден

Употреба: Загрејте го маслото околу дланките и нежно масирајте околу папокот во правец на стрелките на часовникот. Масажата продолжете ја во насока на левиот бут.

2 на лагер

mk_MK