Weleda крем за лице од бел слез 50ml

531 ден

На акција од: 25.11.2021.
Акцијата завршува на: 29.11.2021.

Употреба: Нанесувајте секојдневно, на целото лице. Погодно и за возрасни со чувствителна, сува и атопична кожа.

6 на лагер

mk_MK