DoloHot ќесички, 12 ќесички.
Состав: Paracetamol 500mg+Pseudoephedrine HCl 60mg+Chlorpheniramine maleat 4mg.
Испорака 150 ден. За нарачки над 1.500 ден, бесплатно!
Испорака 150 ден. За нарачки над 1.500 ден, бесплатно!
Вкупно 425 ден
Вкупно 425 ден
Вкупно 425 ден