Serrapeptase 60,000 IU caps.

1,140 ден

Возрасни и деца над 12 години, една капсула дневно на празен стомак. Не го надминува препорачаниот дневен внес, освен ако не е препорачан од соодветно квалификувано лице.

4 на лагер

SKU: HAID-55 Ктегорија:
mk_MK