Sensibio H2O 250мл

880.00 ден 660.00 ден

На акција од: 04.04.2021.
Акцијата завршува на: 18.04.2021.

Употреба: Наутро и/или навечер. Со помош на тупфер исчистете го лицето и зоната околу очите. Не се измива.

7 на лагер

mk_MKМакедонски јазик