PROTECT VITAMIN C 50 MG

92 ден

Придонесува:

за нормално функционирање на имунолошкиот систем
во одржувањето на функцијата на непцата,забите,усната шуплина
во намалување на заморот
за заштита на клетките на организмот од оксидативен стрес

Нема на лагер

mk_MK