PRO‐SUBLIME Cream- КРЕМ ПРОТИВ БРЧКИ ОКОЛУ ОЧИТЕ

1,867 ден

Нанесете секојдневно,наутро и/или навечер. Веднаш по нанесувањето на кремот, фините линии и брчките околу очите се ублажени.

Нема на лагер

SKU: ROCC-11 Ктегорија:
mk_MK