PAVLE балзам за полесно дишење

350 ден

Павле помага при:

Првите знаци на настинка
Отежнато дишење, затнат нос и искашлување
Болки во мускулите кои се јавуваат како последица на сезонски грип

29 на лагер

SKU: ESSN-48 Ктегорија:
mk_MK