Pantogar тоник за жени 100ml

750 ден

Начин на употреба на тоникот: Се нанесува тоникот и се масира кожата на главата два пати на ден. Не се мие и не ја мрси косата.

5 на лагер

SKU: PNTGR-2 Ктегорија:
mk_MK