NEOVISAGE nourishing and moisturizing foundation SPF 50+ SAND

990 ден

Негувачката и навлажнувачката крем пудра со SPF 50+ е развиена особено за пречувствителна и пререактивна кожа, погодна исто така и за употреба по естетски процедури како и за време на дерматолошки третмани.

2 на лагер

SKU: DRMD-63 Ктегорија:
mk_MK