LA ROCHE Lipikar Baume AP+M 200 ml

1,468 ден

Да се нанесува еднаш дневно на лицето и/или на телото. Многу сувата и иритирана кожа нежно мијте ја со производи без сапун како што е Lipikar Syndet.

Нема на лагер

SKU: LRCH-52 Ктегорија:
mk_MK