LABORATOIRES NOVEXPERT TRIO ZINC ГЕЛ ПРОТИВ АКНИ И ИРИТАЦИИ

1,530 ден

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете точки по целото лице и масирајте со нежни кружни движења, се додека не се впие во кожата. Мала количина од производот е доволна. Оставете го да делува 5 минути пред да нанесете шминка.

Фреквенција на употреба: еднаш или двапати дневно (наутро и/или навечер).

Нема на лагер

SKU: BLLN-22 Категории ,
mk_MK