Dr. Hauschka Ice Plant Face Cream 40ml

1,974 ден

o Употреба: Се користи како секојдневна нега на кожата на лицето, кај бебиња, деца и возрасни. Значително и одржливо ја намалува сувоста пропратена со чешање. Ја остава кожата со чувство на удобност и убавина. Специјално создадена формула без парфеми и мириси за да ги задоволи потребите и на најчувствителната кожа. Секојдневно нанесете 1-2 испумпувања на вашето лице. Овој крем е одлична подлога за шминка.

2 на лагер

SKU: DRHS-31 Ктегорија:
mk_MK