Dr. Hauschka Ice Plant Body Care Lotion 195ml

1,974 ден

o Употреба: Се користи секојдневно, може и неколку пати во текот на денот, по потреба. Се препорачува за нега на детска кожа. Не содржи синтетски бои и конзерванси. Не содржи парфем. Одлична ефикасност и толерантност.

Нема на лагер

SKU: DRHS-32 Ктегорија:
mk_MK