HYDRA+ 24h COMFORT RICH- ХРАНЛИВ КРЕМ ЗА СУВА КОЖА

1,191 ден

Нанесувајте секојдневно на лице и врат, по чистење на кожата. Одлична подлога на шминка.

Нема на лагер

mk_MK