LA ROCHE Hyalu B5 серум 30ml

1,914 ден

На акција од: 30.11.2021.
Акцијата завршува на: 31.12.2021.

Свеж хидратантен воденаст гел за пополнетост на чувствителна кожа. Да се нанесува наутро и навечер на лицето и вратот. За сите типови на кожа. Контролирано на никел.

6 на лагер

mk_MK