DIETPHARM Hemero Protect крема 30 мл

407 ден

Упатство за употреба:
Аплицирајте ја кремата на болното место, 2-4 пати на ден, по претходна дефекација и добро исчистена слузокожа.

1 на лагер

SKU: DTPH-19 Ктегорија:
mk_MK