DIETPHARM Glukozamin sulfat 500 капсули

335 ден

Упатство за употреба:
Земете 1 капсула на 3 пати ден со оброк и многу течност.

Нема на лагер

SKU: DTPH-3 Ктегорија:
mk_MK