FlexiVita Cream 100ml – Крема за ублажување на болки во мускули и зглобови

833 ден

Начин на употреба: За надворешна употреба
Се нанесува на површината на кожата со лесно триење.
Да се избегнува контакт со отворена рана или инфекција на кожата.

Нема на лагер

SKU: INNV-3 Ктегорија:
mk_MK