Pharmamed Ferropil complex 40 таблети

473 ден

Мажи, жени и деца над 14 години: 1 таблета дневно, најдобро е да се земат на празен желудник, 1 саат пред или два саати после јадење. Кај проблеми со желудник, производот да се зема заедно со оброкот. Земете го производот со целосна чаша вода.

1 на лагер

mk_MK