ESI Erbaven Fresh Гел

390 ден

УПОТРЕБА: Нанесете го гелот на нозете, особено на глуждовите и листовите на нозете, наутро и навечер, масирајќи од долу нагоре се до целосно апсорбирање.
ПАКУВАЊЕ: 100 мл во туба.

1 на лагер

mk_MK