Effecol 3350 x12 кеси

480 ден

УПОТРЕБА: возрасни и деца над 12 години 3 кесички дневно, во првите 3-6 дена, потоа 1-2 кесички дневно, најмалку два месеци.

7 на лагер

mk_MK