Earl Grey (Црн филтер чај) 20 x 2 g

120 ден

Припрема :Филтер врекичката прелијте ја со 2 dl зовриена вода и поклопете.
По 5 -10 минути извадете ја филтер врекичката и уживајте во природниот вкус.

Нема на лагер

SKU: PMED-63 Ктегорија: Ознака:
mk_MK