DR PLANT ПАНТЕНОЛ РАСТВОР 5% 125 ML

215 ден

Се препорачува:

За нега и заштита на кожата
За испирање и обложување на рани, повреди, изгореници и воспаленија на кожата и слузокожата
Помага во третман на оштетената коса, го стимулира растењето на косата и ѝ го враќа сјајот
За коса третирана со козметички средства
За подготовка на инхалациони раствори и ублажување на воспалението на слузницата на горните дишни патишта
За ублажување на тегобите по прекумерното сончање
По солариум, кога кожата бара интензивна регенерација
По бричење или депилација

19 на лагер

SKU: ESSN-46 Ктегорија: Ознака:
mk_MK