Doc Collagen – 250 ml со вкус на јагода

1,200 ден

Дозирање: земете 20 ml дневно (со диспензерот вклучен во пакувањето), препорачливо пред спиење. Може да се конзумира чист или растворен во половина чаша вода или сок. Протресете пред употреба.

1 на лагер

mk_MK