Doc Aloe Vera – 250 ml со вкус на лимон

649 ден

Дозирање: 20 ml 1-2 пати дневно, наутро и/или пред спиење. Може да се користи растворено во вода или овошен сок. Протресете пред употреба. По отварањето се чува во фрижидер.

Нема на лагер

mk_MK