Day-vit PROBIO 30 Tablets

1,050 ден

Возрасни и деца над 14 години една таблета на ден со јадење. Да не се надминува препорачаната дневна доза, освен ако не е поинаку советувано од соодветно квалификувано лице.

Нема на лагер

mk_MK