CREAM EMULSION КРЕМА СО ВИТАМИН А 1,09

805 ден

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Поради високата концентрација на активни компоненти, кремата е наменета за самостојна употреба, по потреба. Нанесете со нежни кружни движења на лицето, до целосно впивање. Препорачано е да се нанесе, на претходно исчистена кожа.

Да се чува на суво и темно место, на температура од +5C до +25C.

Нема на лагер

SKU: BLLN-13 Ктегорија:
mk_MK