ESI Chitosano +Forte

395 ден

УПОТРЕБА: Се препорачува да се земат 2 таблети двапати дневно со многу вода, 10-15 минути пред двата главни оброка. Треба да пиете многу вода во текот на денот.
ПАКУВАЊЕ: 90 таблети.

Нема на лагер

mk_MK