C Plus

586 ден

Состав:

– 75мг Витамин Ц
– 100мг Шипка
– 100мг Биофалвоноиди

Дозирање: 1-3 таблети на ден или по препорака на лекар

1 на лагер

SKU: CLVT-13 Ктегорија:
mk_MK