BURRA SUN FACE CREAM SPF 50+, 100ML

450 ден

Се препорачува за:

За заштита на кожа на лице и тело од UVA, UVB i IR-A зраци
Нега и хидратација на кожата
Превенција од фотостареење
Деца и возрасни

Нема на лагер

SKU: ESSN-9 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK