BEOGRADSKI МЕЛЕМ

290 ден

Се препорачува:

За нега и регенерација на тврда, груба и испукана кожа
Кај сите наследни или стекнати состојби кои се одликуваат со сува или испукана кожа, како и кожа која се лупи и првути
За нега и заштита на кожата која е постојано изложена на неповолни влијанија од околината, како кожата на рацете
За нега на усните, кожата околу очите, заноктиците, рагадите
Како помош при третирање на екцеми и псоријаза

Нема на лагер

SKU: ESSN-41 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK