AVENE 56862 ХИДРАНС АКВА ГЕЛ 50ml

1,555 ден

All-in-one производ е инспириран од азиската рутина за убавина, формулиран во Јапонија и направен во Франција. Го хидрира површинскиот слој, ја смирува и детоксицира кожата, во само еден чекор, а може да се користи за дневна нега, ноќна маска и нега за делот околу очите.

1 на лагер

SKU: AVENE-19 Ктегорија: Ознака:
mk_MK