AVENE 56279 ТРИАКНЕАЛ ЕКСПЕРТемулзија 30 ml

1,335 ден

За интензивен третман на лузни од акни и акни кај возрасни тука е Triacneal expert емулзијата.

Нема на лагер

SKU: AVENE-16 Ктегорија: Ознака:
mk_MK