AVENE 55790 ХИДРАНС ЛАЈТ SPF30 крем 40ml

1,360 ден

Hydrance линијата обезбедува интензивна, длабинска и долготрајна хидратација за сите типови на чувствителна кожа. Микрокапсулите со својство за регулација на себум овозможуваат природен изглед и нежен матирачки ефект. Доколку со хидратацијата, сакате да ја заштитите кожата од УВ зраци, слободни радикали и загадувања од воздухот можете да одберете Hydrance UV legere емулзијата.

1 на лагер

SKU: AVENE-10 Ктегорија: Ознака:
mk_MK