BIODERMA Atoderm Масло за туширање 1L

992 ден

На акција од: 29.07.2021.
Акцијата завршува на: 02.08.2021.

Употреба: Нанесете на мокра кожа, потоа исплакнете. За подобри резултати користете и Atoderm емолиентно средство за нега после туширање.

6 на лагер

mk_MK