ESI Aloe Vera 500 мл сок

520 ден

УПОТРЕБА: 1 мерица од 25мл, 3 пати на ден, таков каков што е или разреден во вода.
ПАКУВАЊЕ: 500мл во шише.

1 на лагер

SKU: ESIM-7 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK