LOGONA Age Protection – Ноќна крема

1,795 ден

Употреба: Се нанесува на претходно исчистена кожа на лицето, вратот и деколтето секоја вечер. Со ноќната крема се постигнуваат најдобри резултати кога се применува по кремата на Логона Age Protection – хидролипиден баланс.

Нема на лагер

SKU: LGNA-20 Ктегорија:
mk_MK