ACTIVE SOLUTIONS CORE RESTRUCT ТОНИК ЗА ЛИЦЕ СО СМИРУВАЧКИ ЕФЕКТ

830 ден

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете со помош на вата на целото лице и врат, или на проблематичните делови од лицето пред употреба на крема, или серум. Количината зависи од потребата.

Да се чува на суво и темно место, на температура од +5C до +25C.

Нема на лагер

SKU: BLLN-2 Ктегорија:
mk_MK