ESI Acknes гел

245 ден

Како да се користи:
Нанесете мала количина гел на совршено чиста, сува кожа еднаш или двапати на ден. Нежно масирајте ја вашата кожа, осигурувајте се дека не внесувате во очите, устата или носот.

Нема на лагер

mk_MK