Absolute Dry – 10 влажни марамчиња

953 ден

Антиперспирант во форма на влажни марамчиња. Идеални за апликација на лице, врат, раце, нозе. Се нанесува еднаш неделно на чиста и сува кожа, наредниот ден се измива. Absolute Dry ќе ја задржи кожата сува и ќе го спречи потењето најмногу 7 дена.

Нема на лагер

SKU: INNV-2 Ктегорија:
mk_MK