Pharmamed Чај бр. 13 – Против Escherichia Coli

280 ден

1 голема лажица од чајната мешавина (15g) да се прелие со околу 200 ml зовриена вода, да одстои околу 30 мин, а потоа да се процеди.
Чајниот напиток се пие 3-4 пати на ден, незасладен.

5 на лагер

SKU: PMED-78 Ктегорија:
mk_MK