Хидрантен серум против купероза

1,165 ден

Употреба: По потреба се нанесуваа наутро и навечер на претходно исчистена кожа на лице и нежно се масира. Потоа се нанесува Логона дневна и ноќна крема против купероза (розацеа).

Нема на лагер

SKU: LGNA-12 Ктегорија: Ознака:
mk_MK