Уроголд филтер чај 20 x 1,5 g

120 ден

Една филтер кесичка прелијте ја со 2-3 dl зовриена вода и поклопете.
По 5-10 мин одстранете ја филтер кесичката и пијте го чајниот напиток разладен и незасладен.

2 на лагер

SKU: PMED-61 Ктегорија: Ознака:
mk_MK