Универзална инвалидска количка со подвижен наслон и папучи кои се подесуваат(41) – 46 см

15,565 ден

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

100 на лагер

SKU: MPRO-56 Ктегорија:
mk_MK