Слим Фит чај 20 x 1,5 g

125 ден

Една филтер кесичка да се прелие со 200 мл зовриена вода, да се промеша и да постои во поклопен сад 30 мин.
Чајниот напиток се спрема секогаш свеж и се пие незасладен пред спиење и на сабајле на гладно.

4 на лагер

SKU: PMED-60 Ктегорија: Ознака:
mk_MK