Ревитализирачко масло

1,050 ден

Употреба: По потреба, се нанесува наутро и навечер, по употреба на дневна или ноќна крема, на претходно исчистена кожа на лицето и нежно се масира. Совет за негување: Измешајте на дланка една или две капки од маслото со ЛОГОНА дневна или ноќна нега (крема/флуид/серум) и така нанесете на лицето.

Нема на лагер

SKU: LGNA-11 Ктегорија: Ознака:
mk_MK