Pharmamed Полар гел 250 мл

290 ден

Се нанесува во тенок слој на третираните места (чело, тил, слепочници, под нос, гради, грб, раце, стапала, мускулите на нозете) спрема потреба со постепено втривање.
Лесно се размачкува, брзо се впива и не ја масти облеката.
Пред употреба да се избегнуваат подрачјата околу очите.

2 на лагер

SKU: PMED-42 Ктегорија:
mk_MK